Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

Kyluk Lukian powołany na Turniej Kadr powiatowych ZZPN.
GRATULACJE
wtorek, 10 styczeń 2023 11:56

TERMINARZ LIGI MAKROREGIONALNEJ U-19

TERMINARZ LIGI MAKROREGIONALNEJ U-19

środa, 28 grudzień 2022 14:07

CO SŁYCHAĆ W ROCZNIKU 2012

?? CO SŁYCHAĆ W ROCZNIKU 2012 ??
? Jesienią rocznik 2012 uczestniczył w rozgrywkach ZZPN "Pierwsza Piłka" w kategorii Orlik Starszy. Rozegraliśmy sporo turniejów, także jako organizator.
Nasi podopieczni startowali ponadto w licznych turniejach: LFA Winter Cup, Football Factory Winter Cup, Lion Cup, Chemik Cup, SBG Jarocin CUP, Future Cup, Żaki Cup z okazji 10-lecia klubu, Błękit Cup. Daje to obraz zaangażowania na przestrzeni ostatnich miesięcy.
Od 7 do 13 sierpnia drużyna przebywała na obozie letnim w Trzemesznie (woj. Wielkopolskie). Jak widać, zespół pracował w minionym roku intensywnie i nie zamierza "ściągać nogi z gazu". Chłopcy i dziewczęta robią naprawdę duży postęp! Brawo dla zawodników i trenerów Mariusza Gozdyry i Łukasza Stępniaka!!!
środa, 28 grudzień 2022 14:06

Runda jesienna Młodzika Starszego

?? Runda jesienna Młodzika Starszego w pigułce! ??
? Trener Łukasz Trociuk:
To był trudny okres sportowy moich chłopaków z rocznika 2010/2011, przede wszystkim w sferze mentalnej. Przed inauguracją rozgrywek odeszło 3 wiodących zawodników, co miało wpływ na grupę i jakość sportową. W 5 spotkaniach uznajemy wyższość rywali a w kolejnych 4 to My możemy cieszyć się ze zwycięstwa. W trudnym dla nas momencie dostrzegam progres grupy i rozwój indywidualny zawodników.
Kształtowanie charakteru i umiejętności musi odbywać się w trudnych warunkach, a takimi są porażki. Bez treningu, systematyczność i zaangażowania nie będzie żadnego efektu.
Budujące jest to, że zawodnicy z każdym tygodniem byli tego świadomi i zaczęli to rozumieć.
Brawo dla trenera Marka za zaangażowanie. Dziękuję rodzicom.
Pamiętajcie o trenerach i możliwości rozmowy z nimi.
?? PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ TRAMPKARZY MŁODSZYCH! ??
▶️ Zespół rocznika 2009 swoje rozgrywki w Wojewódzkiej Lidze Trampkarza Młodszego zakończył na 4 miejscu w ligowej tabeli.
?Trener Paweł Markiewicz:
"Wygraliśmy 8 spotkań , 2 remisy i dwa mecze zakończyły się naszą porażką. Rundę jesienną uważam za udaną. Do zespołu dołączyło aż 6 zawodników, którzy szybko wkomponowali się w zespół i znacząco go wzmocnili. Obecnie zespół liczy 22 zawodników. Dzięki temu panuje duża rywalizacja na treningach. Zawodnicy bardzo mocno pracują co zaowocowało powołaniem kilku z nich na mecze ligowe do rocznika 2008.
✅ MUKS ŻAKI SZCZECIN U14 (Trampkarz MŁODSZY )
✅ MIEJSCE W ROZGRYWKACH WLTS: 4
✅ SZTAB SZKOLENIOWY: Paweł Markiewicz (trener), Mariusz Giergiel (trener bramkarzy). Trenerzy wspierający: Leszek Muskała, Robert Rawa, Paweł Osuch, Marek Jakacki.
✅ ROZGRYWKI WIOSENNE: Wojewódzka Lidze Trampkarza Młodszego.
? Z początkiem sezonu z przyczyn zawodowych zespół opuścił Trener Wojciech Kowalczyk. Trenerowi Wojtkowi bardzo mocno dziękujemy za pracę i widoczne efekty w rozwoju chłopców.
?? PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ TRAMPKARZY STARSZYCH CZYLI WALKA NA BOISKU I Z KONTUZJAMI! ??
▶️ Zespół rocznika 2008 swoje rozgrywki w Wojewódzkiej Lidze Trampkarza zakończył na 9 pozycji. Runda jesienna nie należała do najlepszych ze względu na liczne kontuzje, które nas nie omijały.
Z trudnych sytuacji trzeba jednak wyciągać pozytywne wnioski. Z pewnością duża liczba minut spędzona na boisku przez zawodników, których omijały urazy będzie procentowała w przyszłości.
Dzięki tej sytuacji w zespole Trampkarza Starszego mogli występować chłopcy z młodszego rocznika- 2009. Swoją postawą „obronili się” na boisku i stanowili ważny element starszego zespołu.
✅ MUKS ŻAKI SZCZECIN U15 (Trampkarz Starszy)
✅ MIEJSCE W ROZGRYWKACH WLTS: 9
✅ SZTAB SZKOLENIOWY: Leszek Muskała (trener), Robert Rawa (II trener), Mariusz Giergiel (trener bramkarzy)
✅ ROZGRYWKI WIOSENNE: Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych
logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie