Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

czwartek, 28 grudzień 2023 13:04

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2023-2024 Juniorów Młodszych rocznik 2007/2008:

W nowym sezonie przystąpiliśmy do rozgrywek WLJ wystawiając dwie drużyny juniora młodszego.
 
Pierwsza drużyna występowała w grupie I WLJM zakończyliśmy rundę na miejscu 4. Po odejściu z zespołu chłopców z rocznika 2006, głównym celem w tej rundzie poza rozwojem indywidualnym, było zgranie zespołu oraz adaptacja nowych zawodników do tempa gry oraz fizyczności charakterystycznej dla tych rozgrywek. Wiedząc że gra o "punkty" zacznie się na wiosnę pozwoliliśmy sobie na bardziej otwartą grę i próby różnych koncepcji oraz rozwiązań personalnych co kosztowało nas stratą sporej ilości bramek i punktów ale pozwoliło nam odkryć słabsze elementy naszej gry i popracować nad ich poprawą.
Przed nami obóz w Licheniu. Ruszamy do ciężkiej pracy i szykujemy się na rundę wiosenną.
 
Drugi zespół występował w rozgrywkach II grupy WLJM w których zajęliśmy ostatnie miejsce. Jednak tam najważniejszym aspektem funkcjonowania tej drużyny była gra "bez liderów" chcieliśmy wydobyć z chłopców którzy nie są zawsze pierwszym wyborem w kontekście gry w pierwszej drużynie umiejętność prowadzenia gry, podejmowania decyzji oraz odpowiednią ilość minut w warunkach meczowych. Uważam że chłopcy mocno skorzystali na grze w tym zespole i rozwinęli swoje umiejętności.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie