Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

niedziela, 22 październik 2023 12:25

Podsumowanie ostatnich meczów Młodzika Młodszego rocznik 2012.

Spotkanie z Pogonią Szczecin Football Schools rozegraliśmy w sobotnie przedpołudnie na ul. Orlej jako gospodarz. Mecz w naszym wykonaniu można zaliczyć do dobrych. Akcje przeprowadzane przez naszą drużynę były udane, doprowadzaliśmy do uderzeń na bramkę, ale brakowało piłki w siatce. Mamy o czym myśleć - musimy lepiej wykorzystywać sytuacje. W obronie popełniliśmy zbyt dużo błędów, które nie mogą nam się przytrafiać.
Mecz zakończył się przegraną 1:5.
30 września 2023 w sobotę rozegraliśmy kolejne spotkanie na wyjeździe w ramach WLMM. Rywalem naszej drużyny był zespół UKS Dębno. W pierwszej połowie szybko straciliśmy 2 bramki i mecz nie układał się tak jak założyliśmy na odprawie przed meczowej. Po kilku korektach do przerwy schodziliśmy z wynikiem 2:2. Po przerwie nasza drużyna zdominowała gospodarzy i wynik końcowy na tablicy widniał 2:6 ??
Bramki dla Żaków strzelili:
Bartek ⚽️⚽️
Noel⚽️
Dawid⚽️
Alan⚽️
Szymon⚽️
W sobotę 7 października przed południem przyjechał do nas zespół Błękit Pniewo. Mecz w wykonaniu naszej drużyny stał na bardzo wysokim poziomie. Drużyna dominowała na boisku, stwarzając dużo sytuacji bramkowych, rezultatem tego było zdobycie 21 bramek w meczu i ani jednej straconej bramki. Brawo drużyno ??
Bramki:
Szymon ⚽️⚽️⚽️⚽️
Alan ⚽️⚽️
Ksawery ⚽️⚽️
Borys ⚽️⚽️
Adam ⚽️⚽️
Wojtek ⚽️⚽️
Noel ⚽️
Dawid ⚽️
Lukjan ⚽️
Nikola ⚽️
Kolejny mecz rozegraliśmy 15.10 w Koszalinie z liderem Gwardią. Osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników którzy kibicowali Reprezentacji Polski na Narodowym przegrywamy 0:6.
W sobotę 21.10 kolejnym rywalem zespołu duetu Mariusz Gozdyra, Mariusz Kuras był zespół BSS Stargard.
Zwycięstwo 7:1.
Bramki:
Lukjan ⚽️⚽️⚽️
Bartek ⚽️⚽️
Szymon ⚽️
Adam ⚽️
W ubiegłym tygodniu Natalia Głowacka oraz Nikola Kmiotek zostały powołane na konsultacje selekcyjne kadry U-13.
Gratulacje dla naszych kolejnych utalentowanych zawodniczek!

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie