Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

piątek, 07 lipiec 2023 23:03

Podsumowanie sezonu 2022/23 Junior młodszy 2006/2007

 
? rozgrywki: Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
⚽️ Trenerzy: Artur Kujawiński, Sebastian Pawłowski
?Trener Artur Kujawiński:
Pisząc o całym minionym sezonie trzeba zacząć od rundy jesiennej która w wykonaniu nowo powstałej drużyny wraz z nowym sztabem stanęła do rywalizacji WLJM jako spora niewiadoma. Solidnie przepracowany okres przygotowawczy i każdy kolejny mecz na 'jesieni' pokazały że ta grupa ludzi ma bardzo fajny potencjał. W efekcie czego zespół zakończył rundę na 1 miejscu z siedmio punktową przewagą nad drugim miejscem.
Na wiosnę po przetasowaniach tabelowych okazało się jednak że przystępujemy do rozgrywek z zerowym dorobkiem punktowym. A po 14 kolejkach zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce.
Najważniejszym aspektem naszej wspólnej pracy w minionym sezonie jest jednak rozwój zawodników, i przygotowywanie ich do rywalizacji w piłce seniorskiej. Uważam że każdy chłopiec zrobił krok do przodu poprzez systematyczną pracę i zaciętą rywalizację na treningach. Na dodatek widzę dalej ogromną chęć do tego aby dalej się rozwijać i grać coraz lepiej, co jest fajną prognozą na przyszły sezon.
Podziękowania:
Chciałbym podziękować moim asystentom Damian Kacperski, Sebastian Pawłowski za waszą pomoc, wkład w trening i rozwój drużyny?
Rodzice, miło było widzieć was na trybunach nawet na najdalszych wyjazdach! Dziękujemy za wsparcie. ??
Na koniec chciałbym podziękować chłopcom za zaufanie w nasz wspólny projekt, graliśmy w każdym meczu bezkompromisowo o zwycięstwo bez względu na okoliczności, nie raz pokazaliście olbrzymią determinację i charakter. Rocznikowi 2006 życzę powodzenia w rywalizacji w WLJS. A od połowy lipca wraz z rocznikiem 2007/2008 startujemy z projektem na nowy sezon. ?⚽
Więcej w tej kategorii: « FANI MANI DOTACJA »

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie