Inauguracja Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego

WLMM grupa 2
Żaki Szczecin - Football Arena II Szczecin.
??trenerzy Mariusz Gozdyra, Mariusz Kuras:
Pierwszy mecz Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego naszego rocznika 2012, który z piłki 7-osobowej wdraża się do gry 9x9. Początek spotkania był bardzo trudny, w 10 minut straciliśmy 2 bramki. Drużyna dążyła do wyrównania przed przerwą i udało się, po kilku dokładnych podaniach i udanej akcji, asystę zaliczył Bartek Baran, a Noel Swat wykończył podanie strzelając kontaktowego gola. W drugiej połowie nieskuteczność pod bramką przeciwnika powodowała, że wynik pozostawał na styku. Szczęście uśmiechnęło się do gości i strzelili 3 bramkę ustalając wynik 1:3. Konfrontacja od początku do końca była trudna, ale dała dobrą lekcję dla zespołu, który stać na jeszcze lepsze granie. Pierwsze koty za płoty, będzie tylko lepiej??