Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

czwartek, 01 lipiec 2021 22:24

ZAKONCZENIE SEZONU 2006

??❤️ JAKIE BYŁO ZAKOŃCZENIE SEZONU W MUKS Żaki Szczecin 2006? ??❤️
?Trener Szymon Adamczyk: ... takie jak cały sezon 2020/2021! Dużo emocji, rodzinna atmosfera, walka na boisku (rozegrany najważniejszy mecz), dużo radości i satysfakcji na koniec. Bardzo mocno dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego dnia- jesteście fantastyczni! Chciałbym jeszcze raz podziękować Emi i Maksiowi za wszystko, co dla nas zrobili. W moim sercu pozostaniecie na zawsze! Dziękuję wszystkim zawodnikom- praca w takim Teamie to zaszczyt i przyjemność! ?
??‍♂️Słowa uznania i wielkie brawa za ogrom wykonanej pracy dla trenerów! Mariusz Gozdyra, Wojtek Piwowarczyk, Arek Spychaj, Robert Rawa- jesteście niezastąpieni!!! Dziękuję wszystkim ludziom pracującym w klubie (na czele z prezesem Grzegorzem) oraz sponsorom za zapewnienie optymalnych warunków do pracy.
??Podziękowania dla Piotra Skrzypczaka i Sylwii Kędzierskiej za to... jakim są ludźmi. Podziękowania dla wszystkich rodziców i całych rodzin naszych podopiecznych! Każdy, kto choć przez chwilę miał możliwość przebywania, rozmowy, współpracy z Wami dostrzega, co to znaczy mieć otwarte serce i umysł. To Wy jesteście naszą siłą! Bardzo ważne aby w drużynie wszyscy pchali "wózek" w tą samą stronę i chyba jesteśmy tego bardzo blisko ?
? Setki przejechanych i wybieganych kilometrów, dziesiątki litrów wylanego potu, radość po zwycięstwach i przemyślenia po niepowodzeniach. Po tym sezonie jesteśmy o to wszystko mocniejsi!
⚽PASJA, RADOŚĆ, DETERMINACJA! NAJWAŻNIEJSZE TO NIGDY SIĘ NIE PODDAĆ! GDY WIERZYSZ W SIEBIE I W SWÓJ ZESPÓŁ, MOŻESZ OSIĄGNĄC BARDZO DUŻO! GDY POPIERASZ TO PRACĄ, KONCENTRACJĄ, ŚWIADOMOŚCIĄ, SAMODYSCYPLINĄ ORAZ TRAFASZ NA ODPOWIEDNICH LUDZI NA SWOJEJ DRODZE, MOŻESZ WSZYSTKO!!! ⚽
? Sezon 2020/2021 kończymy bezapelacyjnym zwycięstwem w Wojewódzkiej Lidze Trampkarza Starszego! Projekt Żaki Szczecin 06 ON TOUR na mecie! Wkrótce startujemy w nową podróż ?

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie