Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

poniedziałek, 20 grudzień 2021 18:44

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ MUKS ŻAKI SZCZECIN U12

Rocznik 2010/2011 prowadzony przez duet trenerski Łukasz Trociuk/ Marek Jakacki rywalizował w Wojewódzkiej Lidze Młodzika.
?Trener Łukasz Trociuk:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych podopiecznych. Cieszę się, że mam okazję prowadzić ambitnych chłopaków, którzy są "chłonni " jak gąbka i gotowi do dalszego rozwoju i nauki.
Jest to grupa zdyscyplinowanych zawodników z coraz większą wiarą we własne możliwości i umiejętności. Metodą małych kroków cierpliwe idziemy do przodu. Chłopcy poczynili duży postęp indywidualny co przekłada się na działanie w zespole. Nasi wojownicy zdobyli bardzo cenne doświadczenie w kategorii Młodzika i z każdym meczem było to widać. Osiem spotkań przechylili na swoją korzyść, trzykrotnie schodzili z boiska jako przegrani. Mecz kończący rundę z Bałtykiem Koszalin był jak potrójne espresso, dwa red- bulle i matura ustna z matematyki.
Zespół reprezentuje 21 zawodników i każdy otrzymał szansę gry.
Po każdym meczu mówiłem moim wojownikom, że moje serce rośnie jak patrzę na ich grę, postawę i zaangażowanie. To mnie motywuje do dalszej pracy.
? Dziękuję rodzicom za pomoc przy organizacji grupy. Gramy w jednym zespole (Trener/Rodzic/Zawodnik).

31 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie