Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

piątek, 17 grudzień 2021 18:42

PODSUMOWANIE JESIENI W WYKONANIU ROCZNIKA 2008!

LIGA, WYGRANE BARAŻE ORAZ AWANS DO GRONA NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW WOJEWÓDZKIEJ LIGI TRAMPKARZY MŁODSZYCH!
✅Drużyna MUKS Żaki Szczecin U14 zakończyła rozgrywki w Wojewódzkiej Ligi Trampkarza w grupie B. Rozpoczęcie rozgrywek poprzedzone zostało przygotowaniami na obozie letnim w miejscowości Resko. Blisko tygodniowa praca miała pomóc trenerom w stworzeniu zespołu gotowego podjąć rękawicę w rozgrywkach wojewódzkich. Rozgrywane gry kontrolne okazały się bardzo wartościowym przetarciem przed ligową rywalizacją. Regulamin rozgrywek przewidywał promocję do grupy barażowej dwóch drużyn (z 8 zespołowej WLTM gr 2). Rozgrywki zasadnicze wyłoniły 4 zespoły do gier play-off. W rywalizacji "każdy z każdym" ostateczny awans uzyskały zespoły MUKS Żaki Szczecin oraz Salosu Szczecin. Wyrównana rywalizacja przysporzyła emocji do ostatniego spotkania i zakończyła się zwycięstwem naszych podopiecznych.
Brawa i podziękowania za sportową rywalizacją dla wszystkich drużyn!
? Po trudach ligowych zmagań rocznik 2008 w celach integracyjnych oraz chcąc sprawdzić sportową wartość na tle innych akademii naszego kraju, wybrał się do Lichenia. Profesjonalna organizacja (PRO-TURNIEJE) oraz dużo gry połączone z wypoczynkiem w hotelu "ATUT" na długo pozostaną w pamięci zawodników. "Champion" Warszawa , AP Reissa Poznań czy "Ślęza" Wrocław to zespoły, dzięki którym nasi podopieczni mogli skonfrontować swoje umiejętności z rówieśnikami o wysokim poziomie wyszkolenia piłkarskiego i odrobić lekcję pt. "nauka, doświadczenie, pokora".
? Trener Leszek Muskała:
Głównym celem jaki wspólnie z trenerem Robertem Rawą założyliśmy sobie tuż po objęciu zespołu to stworzenie grupy osób, które będę chciały ze sobą przebywać. Dzięki wspólnej pasji jaką jest piłka nożna chcieliśmy stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju sportowego, ale tylko i wyłącznie w oparciu o zdrowe relację między "zainteresowanymi". Wzajemny szacunek oraz przyjemność z tego co wspólnie tworzymy ma być podstawą pracy na rzecz drużyny. Blisko 20 tygodni wspólnych zajęć uważam za czas bardzo dobrze wykorzystany, poznaliśmy siebie nawzajem.
Mam nadzieję, że pozwoli nam to na jeszcze bardziej efektywną pracę w nadchodzących miesiącach. Oczywiście równie ważne, jak atmosfera w zespole jest wynik sportowy i rozwój naszych zawodników. Wynik to jednak wypadkowa pierwszego elementu.
Tylko wspólny cel i patrzenie w tym samym kierunku przez wszystkich (zawodnicy, trenerzy, rodzice, działacze ) gwarantuje sukces! Chcąc jak najlepiej przygotować się do wymagających rozgrywek, które czekają nas na wiosnę zaplanowaliśmy szereg gier kontrolnych oraz obóz zimowy w Gnieźnie. Mamy nadzieję, że dzięki potyczkom z takimi markami jak Arka Gdynia, FASE Szczecin, Chrobry Głogów czy Ślęza Wrocław chłopcy zdobędą odpowiednie doświadczenie, które pomoże w rywalizacji z najlepszymi zespołami naszego województwa .
Korzystając z okazji z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować wszystkim rodzicom, bez wsparcia i zaangażowania których nie byłoby o czym mówić i pisać.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie