AKTUALNOŚCI
W słoneczną sobotę mieliśmy okazję rozegrać drugą runda , gdzie gospodarzem rozgrywek była Arkonia Szczecin.
Rozegraliśmy cztery wartościowe spotkania z takimi drużynami jak: Arkonia Szczecin, Sztorm Szczecin, Świt Szczecin oraz Energetyk Gryfino
Tego dnia drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony , nasi chłopcy pokazali świetną współpracę zespołową w defensywie , a w ofensywie popis swojej jakości indywidualnej i zespołowej. Waleczna postawa zawodników i ich zaangażowanie sprawia, że kończymy turniej z dobrymi humorami. Arkonii dziękujemy za gościnność , a pozostałym drużynom za grę w duchu fair-play 🤝👏⚽️
Brawo Drużyno 🔥 Brawo Żaki 💚💙

