AKTUALNOŚCI
Za nami pierwsza kolejka w ramach rozgrywek Pierwsza Piłka!
W sobotni poranek nasza drużyna udała się do Białunia, aby rozegrać pierwsze swoje mecze ligowe. Turniej w wykonaniu naszych zawodników, na którym chłopcy pokazali charakter! Super akcje i świetne bramki🔥🔥🔥 Oczywiście uśmiech i pełne zaangażowanie! Warto wspomnieć że dla niektórych zawodników był to debiut w rozgrywkach. 💚
Natomiast w niedzielę, Pierwsza drużyna z rocznika 2016 udała się do Świnoujścia.
Nasi zawodnicy występują w grupie 1 – zaawansowanej. Już pierwsze mecze pokazały, że poziom jest wysoki i każdy mecz jest bardzo wyrównany. Widać, że chłopcy rozpoczęli sezon z wielkim zaangażowaniem i zapałem do walki 💪 Dużo świetnych akcji w ofensywie oraz w defensywie co pewnością napawa optymizmem, przed kolejnymi rozrywkami. Granie na wysokim poziomie co tydzień daje możliwość większego rozwoju indywidualnego zawodników, ale również całego zespołu. Jesteśmy dumni z postawy zawodników, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. 👏
To był naprawdę udany weekend w wykonaniu Żaków z rocznika 2016.
Dziękujemy drużynom za rywalizację
Brawo drużyno! Brawo ŻAKI 💚🔥

