Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

niedziela, 20 grudzień 2020 22:25

SBG CUP TURNIEJ ROCZNIKA 2006

Jarota Cup 2020 za nami.
Sam turniej wyglądał trochę jak ostatnie pół roku w naszym wykonaniu. Potwierdzamy, że należymy do ścisłej czołówki ale jednocześnie wiemy, że musimy nadrobić parę zaległości aby być na szczycie. Wyjazd, który miał być formą nagrody i podsumowania dla drużyny za ostatnie miesiące. Bardzo ciekawy pod kątem sportowym i wzorowy pod kątem organizacyjnym. Rzecz, którą należy bezwzględnie podkreślić to fantastyczne zachowanie wszystkich zawodników naszej drużyny. Powiedzieć, że za takich młodych ludzi nie trzeba się wstydzić, to nic nie powiedzieć! Dziękuję także naszym kibicom, którzy pojechali za nami do Jarocina a mam wrażenie, że są gotowi jechać za zespołem nawet na koniec świata!
 
 
Od 21 grudnia do 04 stycznia zaplanowaliśmy przerwę w treningach. Plan sparingów, plany szkoleniowe oraz szersze podsumowanie jesiennych rozgrywek postaram się Państwu przedstawić po świętach.
 
Z życzeniami radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu sukcesów i ogromu zdrowia dla wszystkich zawodników, kibiców i całych rodzin rocznika 2006/2007!
 
Trener SZYMON
 
foto. p. S. Kędzierska

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Klub 100

Partnerzy

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB